سبد خرید 0

از دودی کردن شیشه ها بیشتر بدانید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 10 فروردین 1399 در ساعت 14 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تمام خودروهای ایرانی امکانی را برای ماشین فراهم نکرده اند که باعث عدم آسیب رسانی اشعه مضر خورشید به ساکنین داخل خودرو شود. بنابراین استفاده از رول شیشه دودی برای ممانعت از آسیب رسانی به سرنشینان اتومبیل می تواند گزینه ای بسیار مناسب و منطقی باشد. دودی کردن شیشه های ماشین باعث می شود تا فضای داخلی خودرو خنک تر شود و مانع از سوختن پوست سرنشینان می شود.

از دودی کردن شیشه ها بیشتر بدانید

یکی از نکاتی که شاید به ذهن شما قبل از دودی کردن شیشه برسد این است که ایا تغییری در شرایط خودرو هنگام فروش به وجود می آورد یا خیر؟ باید بگوییم که این مسئله خیلی پر اهمیت نیست چون نه دودی کردن شیشه هزینه آنچنانی دارد و نه کندن آن ها از روی شیشه های ماشین کار مشکلی می باشد. ولی باید بدانید که شیشه دودی برای ماشین یک ارزش افزوده است.

سلیقه شخصی برای دودی کردن شیشه

اولین نکته ای که باید در دودی کردن شیشه در نظر بگیرید سلیقه شخصی شما می باشد و این می تواند به تابستان بودن و یا نبودن و در سفر بودن یا نبودن ارتباطی ندارد. استفاده از رول شیشه دودی برای خودرو که نمای بیرونی هم دارد ساده ترین آپشن خودرو می باشد که دارای قیمت پایینی هم می باشد.

یکی دیگر از دلایلی که بسیاری از افراد علاقه دارند از دودی کردن شیشه استفاده کنید این است که داخل ماشین خود حریم شخصی بیشتری داشته باشید و ارامش بیشتری در خودروی خود داشته باشید. حتی چنان چه محیط داخل خودرو قابل دیدن هم باشد باز هم توجه افراد بیرون ماشین را کمتر جلب می کند.

چنان چه دودی کردن ماشین باعث شود تا پلیس  نتواند در فاصله ای  کمتر از 3 متر داخل خود را ببیند پلیس شما را متوقف خواهد کرد حتی اگر استاندارد های دودی کردن شیشه را رعایت کرده باشید ولی اگر برای مثال پلیس نتواند تشخیص دهد که کمربند ایمنی را بسته اید یا خیر شما را متوقف خواهد کرد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()