سبد خرید 0

اسپرت کردن ماشین

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 17 مرداد 1396 در ساعت 9 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه اکثر جوانان به فکر اسپرت کردن ماشین خود هستند زیرا تمایل دارند تا خودرویی که با آن در سطح شهر تردد میکنند جز خودروهای زیبا و اسپرت باشد و بتوانند به وسیله آن توجه مردم را جلب نمایند. اسپرت کردن ماشین معمولا هزینه ی بالایی در بر خواهد داشت  دلیل این گرانی این است که لوازم اسپرت خودرو اکثرا وارداتی بوه و قیمت بالایی دارند به همین دلیل است که وقتی شخصی مایل به اسپرت کردن ماشین خود باشد باید هزینه ی زیادی برای آن در نظر داشته باشد.

لوازم اسپرت خودرو که به وسیله ی آن میتوان به اسپرت کردن ماشین پرداخت عبارت اند از:

چراغ اسپرت، رینگ و لاستیک اسپرت، استفاده از رول شیشه دودی ماشین ، روکش صندلی اسپرت، استفاده از رنگ ها و برچسب ها ، ضبط و باند حرفه ای و...به طور معمول اسپرت کردن خودرو بین 10 تا 20 مرحله دارد ولی توجه به این نکته ضروری می باشد که در صورتی که این تغییرات ساختاری باشند خودرو شما دیگر شامل گارانتی شرکت سازنده آن نمیشوند. یکی از بخش های مهم در اسپرت کردن ماشین روکش صندلی آن است. این روکش ها از 50 تا 500 هزار تومان قیمت دارند که بهترین رنج قیمتی آنها تا 300 هزار تومان است و بیشتر از این مقدار توصیه نمیشود. بهترین نوع روکش صندلی نیز نوع چرم آن می باشد.

در صورتی که تمایل دارید خودرویی همه چیز تمام داشته باشید میتوانید از فرمان های اسپرت نیز که قیمتی بین 45 تا 600 هزار تومان دارند نیز استفاده نمایید. دنده ی خودرو نیز قابلیت تعویض دارد که باید مبلغی بین 7 تا 50 هزار تومان برای آن در نظر بگیرید. برای بهتر شدن ظاهر داخلی خودرو خود میتوانید دسته ترمز دستی، کفپوش ، رویه ی داخلی درب و داشبرد خودرو خود را نیز عوض کنید که این کار نیز تا 600 هزار تومان مجموعا برای شما هزینه در بر خواهد داشت.

پس از اینکه داخل خودرو خود را اسپرت کردید نوبت به بیرون آن میرسد. برای اسپرت کردن ظاهر بیرونی خودرو بهتر است از رینگ و لاستیک آن شروع کنید. قیمت رینگ و لاستیک ها با توجه به برند و کیفیت ساخت و شکل ظاهری آنها متفاوت است ولی بهتر است برای رینگ و لاستیک خودرو خود مبلغی بین 800 تا یک میلیون تومان در نظر بگیرید. شما میتوانید رکاب و سپر خودرو خود را با مبلغی بین 30 هزار تا 2 میلیون تومان در مجموع تعویض نمایید. در صورتی که دوست دارید چراغ های خودرو خود را نیز اسپرت کنید باید از 30 تا 400 هزار تومان را برای این کار کنار گذارید. این موارد بخشی از مواردی بود که میتوانند به اسپرت کردن ماشین شما کمک کنند. در صورت تمایل به اسپرت کردن خود رو خود می توانید با شماره های قرار داده شده در انتهای سایت تماس بگیرید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()