سبد خرید 0

درباره رول شیشه دودی بیشتر بدانید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 10 فروردین 1399 در ساعت 13 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

استفاده از رول شیشه دودی باعث می شود تا فضای داخلی خودرو خنک تر باشد. با توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی استفاده از برچسب دودی باید بین 35 درصد تا 40 درصد باشد تا داخل ماشین قابل رویت باشد. در صورتی که در این زمینه پلیس اگر غیر این درصد را مشاهده کند تخلف محسوب می شود و موجب جریمه و یا توقیف خودرو خواهد شد. با استفاده از رول شیشه دودی افرادی که داخل خودرو نشسته اند دید بهتری نسبت به افراد خارج از خودرو دارند.

درباره رول شیشه دودی بیشتر بدانید.

عوامل موثر در قیمت شیشه دودی

یکی از عوامل موثر بر قیمت شیشه دودی نوع خودرو و نوع شیشه های خودرو می باشد و همچنین کیفیت و جنس برچسب شیشه دودی بر اساس رنگ و قابلیت یو وی بر روی قیمت شیشه دودی تاثیر گذار می باشد. ولی در نظر داشته باشید که اگر قیمت پایین شیشه دودی را خریداری نمایید در نصب و استفاده آن دچار مشکل خواهید شد زیرا زیر برچسب شیشه دودی دارای حباب هایی خواهد شد که کیفیت شیشه دودی را کاهش می دهد و بر اثر گذشت زمان نیز رنگ برچسب عوض می شود و ممکن است لبه های آن از شیشه جدا شود.

رول شیشه دودی در برخی از برندها دارای کیفیت بهتری هستند که دارای طول عمر بیشتری هستند.

نکاتی در نصب شیشه دودی

برای نصب شیشه دودی احتیاجی به ابزار خاصی نیست ولی از آنجا که نیازمند به دقت می باشد بدون تجربه نمی توانید این کار را انجام دهید.

اگر قصد خرید رول شیشه دودی دارید باید بدانید که اگر برچسب شیشه دودی دارای قابلیت UV باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود.

رول شیشه دودی در لایه داخلی ماشین نصب می شود و اگر شیشه دارای تقعر باشد هزینه نصب برچسب بیشتر خواهد بود و زمان بیشتری نیز برای نصب این شیشه ها صرف می شود.

برای زیبایی بیشتر شیشه دودی شیشه های جلو و عقب خودرو به یک اندازه دودی می شوند.

اگر دارای خودرویی گران تر هستید بهتر است از برچسب های کم رنگ تر استفاده کنید.

در صورتی که برچسب ها بی نقص و حرفه ای نصب شوند لبه شیشه ها تمیز بریده می شوند و حبابی در آن ها دیده نمی شود.  اگر برچسب شیشه دودی دارای کیفیت بالایی باشد و به خوبی نصب شده باشد باز هم ممکن است حباب های ریزی در آن به وجود بیاید ولی بعد از یک روز از بین خواهند رفت.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()