سبد خرید 0

شیشه دودی ماشین و کاربرد آن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 14 مرداد 1396 در ساعت 15 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شیشه دودی ماشین امروزه جز یکی از لوازم همراه خودرو ها شده است. با گرم شدن هوا در فصل تابستان و پر نور تر شدن تابش خورشید بر روی زمین اکثر رانندگان به خصوص رانندگان جوان که خودرو های اسپرت دارند به فکر این هستند که شیشه خودروی خود را دودی کرده تا از گرما و نور زیاد حاصل از تابش خورشید بر روی خودروی خود جلوگیری نمایند.

شاید تا به حال پیش آمده باشد که در فصل تابستان برای انجام کاری مجبور به پارک خودروی خود در کنار خیابان شده باشید. پس از برگشت و نشستن در خودرو با چه صحنه ای رو به رو شدید؟؟ مطمئنا از گرمای ایجاد شده در اتاق خودرو کلافه شده اید و سعی میکنید با روشن کردن کولر خودرو دمای هوای داخل خودرو را کاهش دهید. اما تا زمانی که کولر خودرو آماده به کار شده و دمای خودرو را کاهش دهد شما مجبور به تحمل هوای گرم داخل خود رو هستید.

به نظر شما راه حل این مشکل چیست؟

شیشه دودی ماشین یکی از راه هایی است که میتوان با استفاده از آن بر گرمای این روزهای سال غلبه کرد و با نصب آن مانع از گرم شدن داخل خودرو و همچنین اذیت شدن چشم ها در هنگام رانندگی شد.

شیشه دودی ماشین در درصد های مختلفی تولید میشوند که با توجه به درخواست مالک خود بر روی خودروی وی نصب میشوند. البته باید به این نکته توجه داشت که طبق قانون در صورتی که شیشه دودی ماشین به حدی باشد که مامورین نتوانند درون خودرو شما را ببینند به موجب قانون میتوانند شما را از 30 تا 50 هزار تومان در هر نوبت جریمه کنند. پس حد متعادل را در انتخاب درصد دودی بودن برچسب شیشه دودی خود رعایت کنید تا در عبور و مرور در خیابان دچار مشکل نشوید.

همچنین برای آنکه از قسمت شیشه پشت ماشین هم از ورود نور و گرمای خورشید جلوگیری کنید میتوانید از برچسب شیشه دودی با درصد دودی کمتر استفاده کنید تا بتوانید با استفاده از آینه وسط خودرو های پشت سر خود را ببینید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()