سبد خرید 0

کاربرد رول شیشه دودی برای شیشه خودرو

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 27 خرداد 1399 در ساعت 15 : 37 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فروشگاه لوازم اسپرت خودرو بهترین و مشتری پسند ترین تجهیزات را برای هر چه زیباتر و اسپرت تر به نظر رسیدن خودروی شما بفروش میرساند و در این بین انواع رول شیشه دودی را نیز با بهترین کیفیت عرضه میکند که میتوانید هم اکنون با قیمت مناسب و از سراسر کشور تهیه نمایید.

دودی کردن شیشه ها مزیت های زیادی را برای سرنشینان و همچنین خودرو در فصول گرم سال و یا تقریبا گرم سال ایجاد میکند و  به همین دلیل و با توجه به این مزیت ها در حال حاضر دودی کردن شیشه ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

رول شیشه دودی

با استفاده از رول شیشه دودی میتوان شیشه های اتومبیل را تا حدی دودی کرده و از ورود نور تند خورشید به داخل خودرو جلوگیری به عمل آورد. رول شیشه دودی  بر اساس کیفیت و درصد آن خریداری میشود و مشتریانی که به دنبال رول های شیشه دودی هستند همواره به دنبال رول هایی هستند که از این دو ویژگی برخوردار باشد. درصد رول های شیشه دودی با یکدیگر متفاوت است و  خریدار خود تصمیم میگیرد که رول شیشه دودی با چه درصدی را خریداری کند. اما درصد رول های شیشه دودی چیست؟ هر چه درصد رول های شیشه دودی بالاتر باشد در نتیجه تاریک تر خواهد بود و نور کمتری به داخل خودرو نفوذ خواهد کرد. البته باید توجه داشته باشید که رول های شیشه دودی با درصد بالاتر دید شما را نیز ممکن است در رانندگی محدودتر کنند پس بهتر است قبل از انتخاب رول با افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت بعمل آورید.

کیفیت شیشه دودی را در هنگام خرید مد نظر قرار دهید

تنها قیمت رول های شیشه دودی را نباید به هنگام خرید مد نظر قرار دهید و باید به کیفیت آنها نیز توجه داشته باشید. رول های شیشه دودی با کیفیت میتوانند چسبندگی خوبی را برقرار کنند و همچنین از ورود اشعه های مضر خورشید نیز به داخل خودرو تا حد زیادی جلوگیری کنند. همچنین رول های شیشه دودی مرغوب امکان دید از داخل خودرو  را بسیار بهتر از رول های غیر استاندارد فراهم میکنند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()