سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دی وی دی خودرو

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اغلب سیستم های صوتی و تصویری که بر روی خودرو نصب می شود بر طرف کننده نیازهای کاربران خودرو نمی باشد. به همین دلیل صاحب خودرو برای استفاده از امکانات مختلف به غیر از پخش صدا و تصویر مانند موقعیت مکانی که هدایت خودرو را برای دریافت نزدیک ترین مسیر و همچنین راحت ترین مسیر به سمت مقصد مورد نظر و حافظه داخلی، اندروید بودن سیستم و وضوح تصویر و صدا و نیز دریافت خروجی برای آمپلی فایر اقدام به خرید دی وی دی خودرو به شکل جداگانه می کنند. با استفاده از دی وی دی خودرو شما صدایی واضح و گوشنواز به همراه امکاناتی فوق العاده را دریافت می کنید.

دی وی دی خودرو

دی وی دی خودرو در انواع و در اینچ های متنوع و همراه اندروید و ویندوز با قیمت های مناسب عرضه می گردد و تمامی این امکانات توسط نصابی ماهر بر روی خودروی شما نصب می شود.

نکاتی که باید برای خرید دی وی دی خودرو در نظر بگیرید

در مرحله اول صدایی که خروجی دی وی دی خودرو می باشد دارای اهمیت بسیار زیادی است در نتیجه در هنگام خرید دی وی دی خودرو باید کیفیت صدا را تست کنید و برای خودروی خود نوع مناسبی از دی وی دی خودرو را خریداری نمایید. نمایشگر دی وی دی خودرو دارای اندازه های متنوعی هستند و شما باید نوعی را خریداری نمایید که هیچ محدودیتی در دید نداشته باشد و مناسب خودروی شما باشد. در کل دو نوع صفحه نمایش در بازار موجود می باشد. یکی آنالوگ و دیگری دیجیتال. صفحه نمایش هایی با اندازه های 6/5 و 7 اینچی از متداول ترین انواع صفحه نمایش هستند که علاوه بر این که  کیفیت بالایی را ارائه می دهند دارای قیمتی مناسب نیز می باشند. ولی اگر می خواهید هزینه ای بیشتر برای خرید دی وی دی خودرو پرداخت کنید بهتر است صفحه نمایش ال سی دی خریداری نمایید تا به این ترتیب کنترل بهتری بر روی دی وی دی خودرو داشته باشید.

هنگام خرید دی وی دی خودرو توجه داشته باشید که این سیستم چه فرمت هایی را پشتیبانی می کند البته اغلب فرمت های mp3, CD-R,DVD-RW,DVD-R,CD-RW را پشتیبانی می کنند اما اگر می خواهید فرمت ها بالاتر نیز پخش شوند باید سیستم را بررسی کنید. یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که باید در خرید دی وی دی خودرو دی نظر بگیرید داشتن یک ورودی SD کارت است. استفاده از sd کارت که می تواند اطلاعات زیادی را بر روی خود ذخیره کند می تواند بسیار کاربردی باشد.

یکی از روش هایی که دی وی دی خودرو توسط آن روشن می شود باطری است. باطری ها می توانند  از دو تا بیش از 5 ساعت عمر داشته باشد. در هنگام خرید دی وی دی خودرو سعی کنید نوعی را خریداری نمایید که بیش از 6 ساعت باطری نگهدارد.

پخش و نصب انواع مانیتور (dvd)فابریکی اتومبیل های ایرانی و خارجی

بهترین مانتیورها و دی وی دی های فابریکی اتومبیل های ایرانی و همچنین خارجی را میتوانید از فروشگاه لوازم اسپرت خودرو بخواهید که یکی از فروشگاه های عرضه انواع مانیتور و دی وی دی و همچنین دیگر تجهیزات اسپرت خودرو در کشور میباشد. این فروشگاه نصب انواع مانیتور (dvd)فابریکی اتومبیل های ایرانی و خارجی را سالیان زیادی است که انجام میدهد و از ابتدای فعالیت خود نیز همواره با کیفیت ترین محصولات را بفروش میرساند.

بسیاری از خودروهای تولید داخل و همچنین خارجی موجود در کشور از مانیتور و همچنین دستگاه های پخش دی وی دی dvd برخوردار هستند که امکان اجرای دی وی دی با فرمت های مختلف را فراهم کرده و میتوانید تصاویر و ویدئو های موجود در دی وی دی را بر روی نمایشگر و مانیتور آنها به راحتی مشاهده کنید. یکی از نکاتی که همواره مشتری برای خرید انواعمانیتور(dvd)فابریکیاتومبیلهایایرانیوخارجی مد نظر قرار میدهد کیفیت میباشد و دستگاه هایی را همواره برای خرید جستجو میکند که از کیفیت بالایی برخوردار باشند. فروش نصب انواع مانیتور (dvd)فابریکی اتومبیل های ایرانی و خارجی در حالی توسط فروشگاه لوازم اسپرت خودرو انجام میشود که این فروشگاه بهترین برندهای روز دنیا و همچنین ضبط های فابریکی با کیفیت را بفروش میرساند و با اطمینان از کیفیت این تجهیزات میتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

نصب انواع مانیتور (dvd)فابریکی اتومبیل های ایرانی و خارجی در کوتاه ترین زمان

فروشگاه لوازم اسپرت خودرو با تجربه ترین پرسنل را برای پخش و نصب انواع مانیتور (dvd)فابریکی اتومبیل های ایرانی و خارجی به خدمت گرفته که این پرسنل میتوانند زمان نصب میانیتور و دی وی دی را به حداقل ممکن خود برسانند. با خرید از این فروشگاه  همچنین در هزینه های خود صرفه جویی به عمل خواهید آورد زیرا قیمت پخش و نصب انواع مانیتور (dvd)فابریکی اتومبیل های ایرانی و خارجی در این فروشگاه بسیار منصفانه در نظر گرفته شده که توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()