سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

رول شیشه دودی

رول شیشه دودی را معمولا میتوان از فروشگاه های لوازم اسپرت خودرو خریداری نمود. البته خرید رول شیشه دودی به صورت کامل برای یک خودرو توصیه نمیشود زیرا این رول ها معمولا در اندازه های 10 ، 20 و 50 و 75 متری به فروش می رسند و برای یک خودرو که شاید 4-5 متر برچسب شیشه دودی لازم داشته باشد خرید یک رول به صرفه نخواهد. در صورتی که مایل به دودی کردن شیشه خودرو خود هستید میتوانید به فروشگاه های شیشه دودی مراجعه و شیشه های خودرو خود را دودی نمایید. رول شیشه دودی به طور معمول در درصد های تیرگی متفاوتی به فروش می رسد که این درصد ها که اصطلاحا به آن BK گفته می شود بنا بر نیاز و یا درخواست مشتری از 15 درصد ، 20 درصد ، 30 درصد ، 35 درصد ، 50 و گاها 70 درصد تشکیل شده است.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

باز هم فصل  تابستان  شد و هوا رو به گرما میرود. بسیاری از رانندگان در فصل گرما از نور زیاد خورشید و گرمای بیش از حدی که تولید میکند در عذاب هستند و از اینکه خودروی خود را در کنار خیابان پارک میکنند و بعد از دقایقی که وارد خودرو میشوند با فضای گرم و غیر و قابل تحملی رو به رو میشوند واقعا ناراحت میشوند. برخی از رانندگان در همان حالت گرمای خودرو اقدام به حرکت کرده و سعی میکنند با پایین دادن شیشه خودرو مقداری هوای داخل خودرو را متعادل تر کنند. اما مدت زمان زیادی طول میکشد تا هوای داخل خودرو به حد قابل تحمل برسد.

چاره ی جایگزین این است که از گرم شدن داخل خودرو جلوگیری کنیم. یکی از این راه ها استفاده از رول شیشه دودی می باشد. امروزه بسیاری از رانندگان هم برای زیبایی و اسپرت کردن خودرو و هم برای جلوگیری از گرم شدن داخل خودرو اقدام به دودی کردن شیشه خودرو با استفاده از رول شیشه دودی می نمایند.

طبق قانون وضع شده در رابطه با شیشه های دودی در ایران شیشه های بالای 30 درصد متخلف شناخته شده و شامل جریمه، توقیف و پارکنیگ خواهند شد مگر خودرو های حمل اشخاص خاص که برای حفاظت از آنها از خودرو هایی با درجه ی 70 درصد استفاده میشود. در صورت تمایل به خرید رول شیشه دودی میتوانید از انواع مدلهای سایت  یو وی ریس دیدن کرده و رول شیشه دودی مورد نظر خود را سفارش داده و آنرا درب منزل تحویل بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()